Христина Соловій - Юність
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Соловій – Юність (Кліп)

Прем’єра кліпу «Юність» Христини Соловій була відкладена на годину в зв’язку з масовими ракетними обстрілами України. І це наша сьогоденна реальність.

У кліпі поруч із Христиною глядачі помітять письменника та музиканта Сергія Жадана, який разом із співачкою зіграв у кадрі історію кохання. За словами Христини, Сергію якнайкраще вдалося втілити постать головного героя, адже у його художніх творах присутня ця сама «вічна юність», а в його образі відчувається узагальнений образ вітчизняної дорослої культури.

Христина Соловій - Юність

Христина Соловій зазначила, що окрім романтизму, у пісні «Юність» також йдеться про Україну сьогодні. Про нашу культуру, яку ми любимо, якою живемо не через патріотичні переконання, а через те, що вона є дійсно сильною й звабливою водночас. Ця пісня про юність. Україна є юною, і саме це, на думку артистки, є своєрідним рушієм. Адже їй все під силу.

У свою чергу Сергій Жадан розповів, що йому припала до душі ця композиція через те, що вона водночас світла та сумна. Саме під такі пісні люди закохуються. Також Сергій додав, що як у кадрі, так і у житті Христина є виразливою та переконливою, тому їм вдалося влучно показати у відео стосунки, яким під силу подолати час і запалити повітря.

Христина Соловій – Юність

Ось як сприймали «Юність» Христини Соловій:

  • «Твоя колаборація із Жаданом – це просто найкраще що можна придумати. Чекаю на сумісний трек»;
  • «Яка ж Христина вродлива дівчина. Йдуть роки, а вона виглядає все красивішою та молодшою. Приголомшлива»;
  • «Для чого та операція на збільшення губ? А такою гарною була раніше»;
  • «Якось дискомфортно спостерігати Жадана в такому образі. Щось є в цьому неприємне. Не можу вловити що, але краще я би цього не бачила»;
  • «Гітара на початку пісні дуже нагадує Chris Isaak – Wicked game, але то таке, пісня загалом прікольна, така із мінімалістичними партіями, так, як це любить робити Lana Del Ray. З цього коментаря ви можете зробити висновок – орігінальності треку – нуль. Але це не так. Ну, просто пісня якась така без конкретного хуку, – забагато всього на купу. Ну, і пісню ви послухайте вухами, а не очима, бо те шо там в кліпі цьомки-бомки Жадана і Соловій – це якесь “фу”, як на мене, це робить пісню ще гіршою»;
  • «Класний трек, але якась геронтофілія в кліпі. Молода дівчина з якимось старим цілується, противно було дивитися на це»;
  • «Символічно, що «Юність» виходить сьогодні і що саме в цей день маємо ворожий наліт… Бо юність України намагаються знищити».

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Петро says:

    За Кріса Айзека +, також зразу викупив

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *