Христина Соловій - Я твоя зброя
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Соловій – Я твоя зброя (Кліп)

“Я твоя зброя” – дуже особлива пісня, демо якої співачка Христина Соловій створила за лічені години до початку активної фази військового вторгення росії. В основу роботи покладено слова Андрія Балана. Це композиція про мир, про перемогу, про мрії, про надії та сподівання. Як зазначила Христина Соловій, пісня та кліп “Я твоя зброя” присвячуються всім тим, хто бере до рук зброю заради захисту України та права всіх наших співгромадян на вільне та щасливе життя.

“Світло перемагає темряву, а мир настає тільки після перемоги. Для мене “Я твоя зброя” стала однією з найважчих пісень. Працювати над музикою було, мабуть, найважче за все моє життя і всю мою музичну практику”, – коментує співачка.

Цікаво, що слова приспіву є відсилкою до серії плакатів “Миру мир” (автори Андрій Приймаченко та Олександр Ком’яхов). Тут мається на увазі теорія “справедливої війни”, у якій війна сприймається як останній засіб для виживання.

Христина Соловій - Я твоя зброя

Режисурою відео “Я твоя зброя” займався Юрій Катинський. За задумом, у кліпі поетично зображується українська весна, з ноктами ностальгії за минулим мирним життям. Разом із тим, вона також символізує мрії про романтичні часи у переможному майбутті.

“У відео весна протиставляється образу зими, яка з дві тисячі чотирнадцятого року навіює нам війну. Весна є символом життя, символом подолання зими, темного образу смерті. Адже весна завжди настає не зважаючи на війни, а мрії завжди сильніші за війну,” – розповів про задумку режисер кліпу.

Христина Соловій – Я твоя зброя

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *