Христина Соловій – Втікала
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Соловій – Втікала (Кліп)

Христина Соловій презентувала у мережі свій новий кліп до пісні «Втікала». Режисером відео виступив Юрій Двіжон.

«Сюжетна лінія відео зображує героїню, яка за своєю суттю є творцем. Може здатися, що дівчина заходиться у спокійному стані, але у неї в душі вирують емоції. Героїня занурена у власні фантазії, проживаючи життя казкової Мавки у древньому лісі. Цей ліс символізує суспільство, те загрозливе й незатишне середовище, що постійно нав’язує всім власний устрій та волю. У цей момент у відео з’являється ще один герой – міфічне створіння Перелесник, який є злим духом з українського фольклору. Він символічно уособлює токсичність суспільства. Перелесник переслідує та контролює Мавку, прагне залишити її назавжди у лісі. У кліпі «Втікала» його зображено як оголену чоловічу натуру. Це, за задумом, має тригерити токсичну частину соціуму, яка не сприймає свою природу», – коментує режисер.

«Мавка є персонажем з нашого фольклору, міфічною істотою, що змушена постійно жити в лісі, адже так було вирішено людьми, які створювали цю казку. Але коли її воля обмежується, вона почувається пригніченою, тому і думає про втечу до іншого світу, до нової цивілізації. Що стосується особисто мене, то якщо я б, наприклад, приймала всі очікування соціуму щодо власної персони, то зараз або ж виконувала пісні російською мовою, або ж залишалася існувати у пригніченому міщанському середовищі. Тому історія Мавки є для мене чужою історією, яку суспільство видало за мою власну», – розповіла про новинку Христина Соловій.

Додамо, що за допомогою пісні «Втікала» було також анонсовано реліз першої за 3 роки платівки Христини Соловій, яка отримає назву Rosa Ventorum (з латини перекладається як «Роза вітрів»). Її буде побудовано з чотирьох окремих частин, які будуть оприлюднюватися почергово.

Христина Соловій – Втікала

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *