Христина Соловій – Rosa Ventorum 2
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Христина Соловій – Rosa Ventorum (Альбом, ч.2)

Христина Соловій оприлюднила у мережі другу частинку платівки Rosa Ventorum (з латини «Роза вітрів»). Загалом цей альбом скрадатиметься з чотирьох ЕР-частин, що є відсилкою до чотирьох сторін світу. Адже Роза вітрів – це символ мандрівок та подорожей, помічник у знаходженні втраченого шляху, а від його класичного графічного зображення символічно простягаються чотири промені до різних частин світу.

До нової частини потрапили чотири композиції Христини Соловій: пісня «Осінь» (історія про закінчення стосунків, якою авторка проводить паралелі зі закінченням певного етапу життя), композиція «Дівчинка» (тут співачка висміює ілюзорність нашого суспільства), трек Les Goémons (кавер на пісню французького шансоньє з українським корінням Сержу Генсбуру), а також робота «До краю» (про співи русалки, що ведуть авантюристів по життєвому шляху).

Обкладинкою другої частини альбому стала одна зі світлин відвертої фотосесії Христини Соловій, авторства знаної фотографині Соні Плакидюк. Окрім закладеної естетики, кадр несе в собі заклик перестати думати про те, що ж скажуть люди і почати робити тільки те, що приносить задоволення.

Додамо, що основною ідеєю всього альбому Rosa Ventorum є пошуки власного шляху до мрії в оточуючому токсичному світі. З першою частиною платівки ви можете познайомитися за наступним посиланням.

Христина Соловій – Rosa Ventorum, частина 2
Слухати чи придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *