Христина Соловій – Rosa Ventorum
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Христина Соловій – Rosa Ventorum (Альбом, ч.1)

Христина Соловій презентує платівку Rosa Ventorum (Роза Вітрів), а якщо точніше, то першу з чотирьох частин цього альбому. Для співачки цей реліз є символом подорожі та знаходження свого особистого життєвого шляху.

Христина Соловій в альбомі проживає символічний катарсис після кризи «чверті життя», відмовляється від нав’язаних очікувань суспільства і оспівує набутий досвід чутливості до всіх проявів життя. Сама співачка описує стиль свого нового альбому як мелодійний фентезі-поп з казковими метафорами і пристрасним саундом, який уподібнюється зустрічі арт-відьомства Kate Bush і побутового юнацького максималізму Arctic Monkeys.

У новому альбомі поп-діва романтизує відносини як символ нової щирості, захищаючись від токсичного світу і стверджуючи, що всі почуття унікальні, а кожна любов – окремий фентезі-світ.

EP Rosa Ventorum I – перша частина альбому-квадрологіі, в якому співачка піднімає тему відмови від нав’язаних очікувань і зображує відносини двох закоханих людей у вигляді окремого світу, який дуже важливо постійно оберігати від буденності. До платівки увійшли чотири пісні – «Втікала», «Губи в віні», «Коала» і «Краще мовчи». Окрім того, на прихильників чекають чотири інструментальні фонограми до кожного треку.

Христина Соловій – Rosa Ventorum
Fanlink
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *