Христина Соловій – Про весну
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Соловій – Про весну (Кліп)

Молода співачка Христина Соловій оприлюднила новий чуттєвий кліп до композиції «Про весну» зі свого останнього на даний момент альбому «Любий друг». Знімальний процес відбувався на території архіву-музею літератури і мистецтва України (Київ, вулиця Володимирська), де свого часу жили і творили вітчизняні митці – композитори, літератори, художники.

За словами виконавиці, цей музей ніби переніс її на двадцять років назад, у дитинство, що проходило в бабусиному будинку у Дрогобичі. «Ми завжди дуже чекаємо на неї, мріємо, надихаємось нею і створюємо дещо нове про вічне, про прекрасне – про весну. Я дуже вдячна режисеру Юрію Двіжону та всій знімальній команді за те, що вони впіймали мою особисту весну, яку було зіткано зі спогадів», – каже Христина Соловій.

Режисер зазначив, що Христина Соловій перетворюється з двадцятирічної дівчини-дитини на справжню сексуальну жінку і йому було дуже цікаво втілити у життя спогади співачки з дитинства.

Кліп «Про весну» став вже п’ятим офіційним відео на пісні платівки «Любий друг» – раніше Христина Соловій презентувала відеоролики на пісні «Хто як не ти?», «Фортепіано», «Шкідлива звичка» та відео до композиції «Стежечка», офіційним саундтреку української історичної стрічки «Крути 1918». Додамо, що цього літа Христина має на меті опублікувати ще одне відео на однойменну з назвою альбому «Любий друг» пісню.

Прихильники творчості Христини Соловій позитивно сприйняли новинку: «Люблю образи, які створює Христина, люблю її зачіски та сукні. Вона гарна пропаганда українського. Вона справжня»;
«Краще, мабуть, неможливо було зробити кліп на таку чудову пісню! Соловій – просто прекрасна! Яка чудова ідея так красиво передати український колорит! Всі, хто працював над відео – великі молодці!»;
«Чудові весняні українські локації та гарна та затишна пісня. Христина Соловій, так тримати!»;
«Дуже гарний і цікавий кліп, голос твій як струмочок мелодійний та ніжний».

Христина Соловій – Про весну
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *