Христина Соловій - Подзвонити мамі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Соловій – Подзвонити мамі (Кліп)

Христина Соловій презентує нову пісню та кліп «Подзвонити мамі». Це третій сингл з майбутнього альбому-квадрології Rosa Ventorum.

Христина продовжує розповідати особисту історію й презентує пісню-меседж до Дня матері, який в Україні відзначають 14 травня.

Христина Соловій про пісню: «Пісня «Подзвонити мамі» написана у якийсь кризовий період, який я вже стерла з пам‘яті. Пригадую тільки, що мене добряче крило. Навалилось все й одразу. В такі часи я особливо «тримаю фасон», зціплюю зуби і продовжую свою справу. В такі часи я здаюся нещирою і награною навіть самій собі. Бо, насправді ж, просто хочу подзвонити мамі, розплакатись і визнати, що вона мала рацію. Але такий дзвінок буде колись потім, не зараз. Тому, я пишу пісню. Хтось себе у ній впізнає. Комусь, можливо, вона допоможе. Хтось нарешті поговорить із мамою. А хтось просто заплаче».

Христина Соловій - Подзвонити мамі

Христина Соловій про кліп: «Ідею з вінтажними телефонами запропонував Діма Грушківський. Він прийшов у мою комаду як візажист, але за два роки став повноцінним арт-директором. Діма вміло знаходить баланс між змістом і формою, дуже тонко мене відчуває і як результат – з‘являються роботи, якими я пишаюся. Із юною режисеркою Аліною теж одразу стався конект. Ще на етапі підготовки, я відчула, що ця дівчина зможе показати мою пісню-меседж на глибоко емоційному рівні».

Аліна Пронько, режисерка: «Коли я вперше почула пісню, подумала – вона про мене. Таке знайоме відчуття, коли в тривожні та болісні моменти життя, є гостре бажання зателефонувати мамі, але стереотип про “доросле” життя не дає цього зробити. Для нас з командою було важливо передати стан відчаю, коли кожна людина потребує підтримки найближчих. Також, ми хотіли створити візуально гармонійну історію, яка б підкреслювала та доповнювала атмосферу пісні. Ця робота є закликом та одночасно вдячністю. Закликом до кожного, хто боїться чи переймається своїми стосунками з батьками: діяти – писати, телефонувати, розмовляти! Вдячність саме моїй та кожній люблячій мамі за ту несамовиту відданість й підтримку».

Слова і музика: Христина Соловій. Музичний продюсер, запис, зведення, мастеринг: Павло Литвиненко. Режисером кліпу виступила Аліна Пронько.

Христина Соловій – Подзвонити мамі
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *