Христина Соловій – Осінь
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Соловій – Осінь (Відео)

В останній день цьогорічної осені Христина Соловій презентувала нове відео до пісні «Осінь» з другої частини платівки Rosa Ventorum.

За словами Христини, кожен осінній період у її житті є не тільки чудовим часом для творчості, але і пасткою зі спогадів і сумнівів, до якої співачка кожного разу ступає добровільно. У її голові набувають особливої актуальності питання на зразок того, кого вона кохає, заради чого живе, пише і співає… І щоразу восени виконавиця обирає, чи лишитися у цій пастці, чи все ж таки вибратися з неї, відпустити сумніви, події, різні пусті слова.

«Осінь наступає, щоб сповільнювати час. І її влада є законною аж до першого снігу. Вона не має обличчя, але має дуже довгі руки, які можуть охоплювати і тримати чимало подій. Зазвичай, за осінньою порою люди не сумують як за літом, і у неї виникають ревнощі, як у справжньої панночки. Тому я присвятила цю баладу Осені – героїні, яка вміє уповільнювати час і постійно вчить нас його цінувати», – коментує у соціальних мережах Христина Соловій.

Додамо, що познайомитися зі згаданою другою частиною Rosa Ventorum ви можете на нашому сайті за наступним посиланням.

Христина Соловій – Осінь

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *