Христина Соловій – Любий друг (Live session)
Живі виступи, Кліпи, Матеріали

Христина Соловій – Любий друг (Live session)

Майже через рік, після виходу авторського альбому «Любий друг», Христина Соловій презентувала живу версію платівки.

Напередодні концертів містами України, виконавиця зібрала на репетицію музикантів, а камера закарбувала цей момент на відео. Павло Литвиненко – клавіші, Микита Юдін – електрогітара, Артем Таранін – бас-гітара, Денис Швець – барабани. Це незмінні музиканти, які є невід’ємною частиною кожного концерту Христини Соловій. Вони відповідають за потужність та запальність виступу, та музичні експерименти виконавиці на кожному концерті. У кожному виступі Христина продовжує змішувати лемківські мотиви з сучасною лірикою, будуючи відвертий діалог з кожним слухачем.

Відео було знято у Будинку звукозапису, який по праву можна вважати колискою української музики. В різні часи тут свої перші записи зробили Софія Ротару, Володимир Івасюк, Василь Зінкевич, Назарій Яремчук та багато інших відомих виконавців. Саме на цій студії був записаний альбом «Любий друг».

Камерна атмосфера, інтимне світло настільних ламп, чорний рояль, старий програвач – цей антураж ще глибше розкрив платівку «Любий друг». Адже кожна пісня в цьому альбомі – потаємні, пережиті емоції та почуття Христини, яка вона вперше відкриває своєму слухачеві.

«Любий друг» давно став інтимною книгою, що зберіг всі ніжні відчуття та емоції мрійливої дівчини, яка пізнала справжні почуття. Тому у відео між піснями звучать любовні листи відомих людей – від Лесі Українки до Фіцджеральда.

Побачити ожилу картинку з відео можна буде на найближчих концертах Христини Соловій. Низка виступів закінчиться клубними концертами 12 грудня у Києві та 15 грудня у Львові.

Христина Соловій – Live session
Концерт у Києві
Концерт у Львові
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *