Христина Соловій – Любий друг
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Соловій – Любий друг (Кліп)

Христина Соловій та члени знімальної команди, надихнувшись атмосферою серіалу «Твін Пікс», відзняли новий офіційний кліп до пісні «Любий Друг» з минулорічного авторського альбому співачки.

Режисером кліпу «Любий Друг» виступив Юрій Радковський, який за допомогою даної роботи прагнув закликати людей завжди фокусуватися саме на душі, а не на зовнішності, відчувати серцем, та ніколи не боятися шукати сенс життя.

За словами Христини Соловій, її вже давно цікавило та хвилювало питання спорідненості душ, адже часто просто не можливо логічно пояснити зв’язок, який виникає між зовсім різними, на перший погляд, людьми. Дівчина зазначила, що їй дуже імпонує теорія, згідно з якою ми проживаємо безліч життів на землі і у кожному наступному втіленні маємо шанс зустріти споріднену душу зі свого минулого буття.

Головну чоловічу роль втілив у кадрі Істан Розумний – канадець українського походження, який повернувся в Україну під час Революції Гідності, та до сьогоднішнього дня продовжує знімати та зніматися в українському кіно.

«Дякую усій команді за створення цього відео! Дякую Девіду Лінчу за натхнення! Мілош Єліч, дякую, що першим віднайшов Твін Пікс у Любому друзі. Істан Розумний, дякую що був другом не тільки у кліпі. Віталій Бірковський, дякую за смарагдову сукню і просто, що б я робила без тебе? Люба Собко, дякую за любов і красу. Окрема подяка за надану локацію та можливість використати оригінальні декорації: UA:Культура, а також Rehub Buher та особисто Анні Ганапольській», – звернулася до усіх причетних Христина Соловій.

Христина Соловій – Любий друг
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *