Христина Соловій – Краще мовчи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Соловій – Краще мовчи (Лірик-відео)

«Як вважаєте, про що краще мовчати?» – запитує у меломанів співачка Христина Соловій в анотації до свого нового треку «Краще мовчи» з альбому «Rosa Ventorum».

«Краще мовчи» – пісня з нового авторського міні-альбому Rosa Ventorum I – першої частини альбому-квадрології, у якому казкарка Христина Соловій концептуалізує мелодику українського фольклору та власний стиль казкового словопису, за який її полюбили слухачі, у авторський жанр «фентезі-поп».

«Фентезі-поп – це моя спроба авангардно дивитися на музику, до появи якої підштовхує містичний український фольклор. Так я хочу привернути увагу молодої аудиторії, яка любить втікати у фентезі-світи, щоб вони пізнали себе глибше, як колись це зробила я. Ми усі спадкоємці унікальної народної культури героїв, містики та магії», – коментує Христина Соловій.

За словами виконавиці, у пісні «Краще мовчи» йдеться про те, як багато ми можемо втрачати при спілкуванні за допомогою одних лише слів. Адже є багато людей, які не можуть чи не хочуть чути, що саме ти кажеш, а є й такі, які можуть зрозуміти твоє мовчання. Христина також поділилася особистим і розповіла про те, що майже три роки не спілкувалася зі своїм колишнім хлопцем, а нещодавно вони знову зідзвонилися і той діалог видався на диво приємним, але, все ж таки, найчуттєвішими стали ті моменти, коли вони мовчали.

Слова: Христина Соловій. Музика: Христина Соловій, Євген Соловій, Павло Литвиненко.

Христина Соловій – Краще мовчи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *