Христина Соловій – Коала
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Соловій – Коала (Лірик-відео)

«Просто мовчати і відчувати», – так анонсувала появу своєї нової пісні «Коала» співачка Христина Соловій. Сингл було створено у творчій співпраці з саунд-продюсером Павлом Литвиненком, який раніше працював над платівкою «Любий друг».

В анотації до новинки Христина закликала усіх вміти бути вдячними тим, хто розділяв із вами щасливі життєві моменти, навіть якщо у ваших стосунків і «сплив строк придатності». За словами співачки, наше життя є коротким, дива у ньому – часто швидкоплинні, а от спогади і відчуття є вічними. Словом, перед вам історія про близькість двох людей та їхні, здавалося б, ідеальні взаємовідносини, які себе вичерпали.

Пристрасні обійми закоханої дівчини, яка застрибає на коханого з руками і ногами, Христина порівнює із тим, як коали обіймають дерева.

До композиції «Коала» також було створено офіційне лірик-відео, в основу якого покладено малюнки Аліни Гаєвої. Анімація та монтаж: Крістіна Лизанець. Так само як і пісня, відео покликано нагадати про важливість вміти цінувати близькість, вміти відчувати один одного не переходячи межу. «У сюжетній лінії цих малюнків ви точно зможете впізнати себе», – додає виконавиця.

«Коала» – перша оприлюднена композиція з майбутнього (третього за ліком) повноформатного альбому Христини Соловій, реліз якого заплановано на осінь поточного року.

Христина Соловій – Коала
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Арина Динаровна says:

    Хрень полннйшая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *