Христина Соловій – Холодно
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Христина Соловій – Холодно (Сингл)

Христина Соловій записала власний варіант відомої роботи свого наставника – композиції гурту «Океану Ельзи» під назвою «Холодно». Саме ця пісня з оновленим аранжуванням стала ще одним офіційним саундтреком до стрічки «Крути 1918». Нагадаємо, що напередодні відбулася презентація першого саундтреку до фільму «Крути 1918» – пісні «Стежечка» з платівки Христини Соловій «Любий Друг».

Оркестрова увертюра, написання аранжування та саунд-продакшн новинки: Мілош Єліч, Христина Соловій, Павло Литвиненко.

Як розповів продюсер стрічки Андрій Корнієнко, ідея створити оновлену версію «Холодно» народилася у режисера Олексія Шапарєва ще під час формування сценарію. Тоді всі зійшлися на думці, що з цим завданням найкраще справиться саме Христина Соловій і, за словами кіноспеціалістів, вони таки не помилилися. «Ця композиція в новій інтерпретації дуже посилила драматургію головної сцени фільму», – запевнив Андрій.

За словами самої Христини, для неї це був справжній виклик, і якби творці фільму не переконали її, дівчина, скоріше за все, так і не наважилася перезаписати цю легендарну пісню. «Я намагалася зробити музику холоднішою. Вона зазвучала значно стриманіше, аніж це було у «Океан Ельзи», але саме таким і був мій задум», – каже співачка.

Свіжий трек пізніше було опубліковано на офіційному YouTube-каналі співачки, де він отримав чимало позитивних відгуків від слухачів: «Дві пісні з однаковими назвами, текстом та нотами, але з різним серцем та душею»; «Все до чого Ви торкаєтеся, перетворюється в золото»; «Чудова пісня у виконанні Христини звучить по новому, неймовірно проникливо і душевно, дякую»; «Кавер на ОЕ з жіночою душею, так ніжно!».

Христина Соловій – Холодно
Придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *