Христина Соловій – До краю
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Христина Соловій – До краю (Сингл)

Як відомо, нещодавно співачка Христина Соловій оприлюднила у мережі першу з чотирьох частин свого нового альбому RosaVentorum (Роза вітрів). Титульна частина платівки вмістила у себе вісім треків співачки.

І от, за словами Христини, вже настав час починати знайомити слухачів із другою частиною релізу. Для цього виконавиця вирішила презентувати одну з її композицій – сингл під назвою «До краю», який став результатом рефлексій співачки щодо настроїв в українському суспільстві.

Артистка пригадує, що не раз відчувала себе самотньою в океані людей і хотіла зупинитися в темряві нерозуміння куди і навіщо йти далі. Саме піснею русалки, яка допомагає всім, хто загубився у морі життя, Христина і називає свою нову роботу «До Краю», порівнюючи людські долі з кораблями.

«Дороговказ, маяк, чи пісня русалки — це все слова, образи, але емоція одна. Мені хочеться, щоб люди не втрачали надію, не губили в розфокусі свою мету, щоб вони слухали себе, шукали свої власні шляхи, що допоможуть нарешті дістатися цілі. А коли ти вже вийшов в плавання – перед тобою весь світ, твоє майбутнє залежить тільки від тебе. Зупинка у відритому морі є дуже небезпечною, адже рано чи пізно стихія може поглинути тебе. Я дарую вам цю композицію як маяк і дороговказ. Я хочу освітити вашу темряву, де би не були ви у відкритому морі. Хочу, щоб ви побачили небосхил, бачили, куди плисти. Не зупиняйтеся, я в вас вірю», — коментує Христина Соловій.

Христина Соловій – До краю

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *