Христина Соловій – Любий Друг
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Христина Соловій – Любий Друг (Альбом)

Христина Соловій завершила роботу над альбомом авторських пісень «Любий Друг», на створення якого її надихнули власні життєві історії. Саунд-продюсерами платівки, окрім самої Христини, виступили також Мілош Єліч, Павло Литвиненко та Олексій Саранчін.

«Альбом «Любий Друг» – це моя перша добірка авторських пісень. Він натхненний моїми власними історіями та спогадами, ностальгією за ними. Звучання альбому сповнено ностальгійною кіно-атмосферою, а лірика пісень – чуттєвою драматичністю. Щодо стилю, то мені досить важко охарактеризувати жанр власних пісень, але, на мою думку, це є альтернативою традиційній поп-музиці нашої країни», – коментує Христина Соловій.

Цікаво, що у всіх одинадцятьох композиціях платівки можна помітити чоловічу постать головного героя, «Любого Друга» героїні. «Мені неймовірно не вистачає вільного часу, от вчора, навіть, відвідала невролога – через запис платівки я приділяю сну близько трьох годин на добу, бо коли лягаю, вже другий тиждень поспіль просто не можу заснути. Це все вимотує, але по-моєму обличчю цього не дуже видно – це тому, що я зараз закохана», – розповідала під час студійного запису Христина, тому можна припустити, що поява цього альбому є наслідком позитивних змін в особистому житті співачки.

У своїх нещодавніх інтерв’ю Христина також зазначила, що лонг-плей «Любий Друг» досить дорого обійшовся їй в емоційному плані, адже для того, щоб він отримав потрібне звучання, дівчині довелося піти на жертви. Зокрема співачка змінила склад команди музикантів і справа тут зовсім не у досвіді, професійності чи дружніх відносинах. Просто виконавиця прагнула збільшити рівень легкості та природності у нових композиціях та, в результаті, за її словами, таки отримала бажане із новою командою.

Нагадаємо, що двадцять другого жовтня розпочався всеукраїнській тур Христини Соловій, що буде тривати до середини грудня – це перші виступи виконавиці після завершення річної паузи, яку вона брала задля запису нового альбому «Любий Друг».

Христина Соловій – Любий Друг

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Хороші пісні! Мені сподобалося. Коли грала “Шкідлива звичка”, нагадало Кренберіз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *