Христина Лугова – Метаморфози
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Христина Лугова – Метаморфози (EP)

«Цей день настав! Відбулось багато змін і починається новий етап моєї творчості. Дякую всім!» – повідомила у Facebook Христина Лугова про реліз свого нового міні-альбому «Метаморфози».

Вітчизняна pop-jazz виконавиця зауважила, що фактичний процес народження цієї платівки розпочався наприкінці 2017 року, коли завершився важкий для неї творчий період. У той час співачка понад рік не могла написати нову пісню і дуже боялася, що вичерпала себе як авторка. Втім, внутрішні зміни таки змогли вирішити цю проблему, зміни, яким і присвячено платівку «Метаморфози».

«Нарешті я спокійна. Я в гармонії. Я зробила те, що мала. Альбом «Метаморфози» – це проект, над яким я працювала біля двох років, не враховуючи час на саме написання нових пісень. Здавалося б, ну що таке зробити 6 пісень? Декілька місяців і готово. І так було би, якби не потрібні мені зміни. Мені потрібен був час на те, щоб змінитися, щоб пережити свої метаморфози. Саме тому так і називається альбом – «Метаморфози». Адже моя музика пройшла метаморфози, як і я сама», -коментує Христина.

За словами співачки, новий ЕР «Метаморфози» у порівнянні з попередніми роботами вмістив у себе значно більше пристрасті, яку Христина раніше стримувала. Окрім того, альбом наповнено не тільки класичною поп-музикою варіативних настроїв, а й елементами різних стилів, зокрема фольковими та соул-мотивами.

Христина Лугова – Метаморфози
Spotify
Apple Music

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *