Христина Лугова – Криза навесні
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Христина Лугова – Криза навесні (Сингл)

У прохолодні дні цьогорічної весни, співачка Христина Лугова вирішила пришвидшити прихід такого довгоочікуваного весняного тепла своєю новою піснею «Криза навесні».

За словами виконавиці, її нова робота є сучасною веснянкою, яка, як і всі обрядові співанки-веснянки, має закликати тепло. Але у цій пісні присутній ще й алегоричний сенс. Справа у тому, що протягом усього минулого року артистка переживала кризи чи не у кожній сфері власного життя, відтак, після тривалих холодів та боротьби, вона дуже сподівається на теплий «ренесанс» у музиці та житті в цілому.

«Після кожної кризи настає новий етап. Хочеться вірити, що ми вже достатньо пройшли випробувань, аби впустити нову весну в своє життя», – каже Христина.

Цікаво, що композиція «Криза навесні» є результатом музичних експериментів Христини Лугової, яка має на меті трохи відступити від своєї звичної поп-джаз стилістики і продемонструвати слухачу новий музичний напрямок. Свіжу пісню створено зі залученням фолкових мотивів – вона розкриває зацікавленість дівчини у такому напрямку, як folktronica.

Нагадаємо, що не так давно співачка презентувала свій міні-альбом «Метаморфози», з яким ви також можете ознайомитися на нашому сайті за наступним лінком.

Христина Лугова – Криза навесні
Стрімінгові сервіси
Христина у Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *