Христина Лугова – Криза навесні (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Лугова – Криза навесні (Кліп)

«Все! «Кризу» всю витанцювала, залишилася тільки весна!» – пише у соціальних мережах співачка Христина Лугова, маючи на увазі сюжетну лінію свого нового кліпу «Криза навесні».

За словами виконавиці, в основі даного відео лежить її велике бажання передати глядачу власні внутрішні переживання за допомогою мови тіла і танцю. Що ж стосується її образу у кліпі, то його Христина жартівливо називає «гуцульською Покахонтас».

«Криза навесні» – свіжий сингл Христини Лугової, про який ми вже розповідали читачам «Нотаток». Це своєрідна співанка-веснянка, що має закликати прихід не тільки природнього тепла, але й душевного. Початково артистка мала на меті одразу ж зняти до синглу кліп та оприлюднити відео разом із піснею, але карантинні умови змусили відкласти знімальний процес більше ніж на місяць. Втім, на готовий задум, образ і локацію це не вплинуло.

Зйомка та монтаж: KUD_studio. Ідея, образ, хореографія: Христина Лугова. «Кліп вже на YouTube! Сходіть, розкажіть як вам», – закликає меломанів артистка.

Христина Лугова – Криза навесні (Кліп)
YouTube
Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *