Христина Лугова – Історії
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Лугова – Історії (Кліп)

Українська pop-jazz співачка Христина Лугова презентувала відео до пісні «Історії», на створення якої її надихали батьки. Цим релізом виконавиця продовжує екранізацію пісень з альбому «Метаморфози».

На створення першого мотиву пісні «Історії» співачку змотивував вокальний семінар. Після семінару Христина усвідомила, що пише музику більш інструментально, не враховуючи свій голос, і те, який вокал подобається. Спроба написати по-новому і стала зерном для майбутньої «Історії».

«Я відчувала, що ця пісня про щось дуже світле, душевне і справжнє. Все зійшлось в одну точку, коли мої батьки відсвяткували 30-ту річницю знайомства. Усвідомлення і віра в те, що деякі історії пишуться на небесах, надихнули мене на дописання і створення усієї пісні “Історії”», – розповіла Христина Лугова.

Нагадаємо, що не так давно Христина Лугова розпочала екранізацію композиції зі свого альбому «Метаморфози». Крайньою екранізацією стало відео до пісні «День цей мине», яка була написана однією з перших після завершення творчої паузи 3 роки тому.

Христина Лугова – Історії
Facebook
Instaram

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *