Христина Лугова – День цей мине
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Христина Лугова – День цей мине (Кліп)

Вітчизняна поп-джаз виконавиця Христина Лугова презентувала нове відео про емоційне виснаження, яке отримало назву «День цей мине». Зауважимо, що ця пісня входить до переліку треків останньої на даний момент студійної міні-платівки співачки – «Метаморфози» (про неї ми розповідали читачам «Нотаток» за наступним посиланням).

«Цілу вічність я не видавала кліпів. Цілу вічність я не наважувалася зняти свої ідеї. Цією піснею і кліпом я хочу сказати, що як би вам не було зараз складно чи погано, пам’ятайте, що прийде завтра, і там все може бути зовсім інакше. Головне дочекатися цього завтра», – коментує новинку у соціальних мережах Христина Лугова.

Цікаво, що пісню «День цей мине» було написано однією з найперших по завершенні трирічної творчої паузи авторки. Звідси і походить тематика емоційного виснаження, акумулювання власних сил, натхнення, тощо.

Музика, вірші, ідея зйомки – Христина Лугова. Зйомка, монтаж – KUD studio. Саксофон – Михайло Сарана. Запис, аранжування – студія «245». Зведення – Ярослав Мелконян.

Христина Лугова – День цей мине
FB
Apple Music
Spotify

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *