Христина Халімонова – Снігопади Дощі Снігопади
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Христина Халімонова – Снігопади Дощі Снігопади (Сингл)

Сьогодні, 12 лютого, Христина Халімонова презентує реліз синглу «Снігопади Дощі Снігопади». Це четвертий офіційний і перший у цьому році реліз виконавиці.

Нову композицію виконано у вже традиційній для співачки інтимній елегійній естетиці. Це пісня-тріп сповнена меланхолії і постійної зміни образів. Виконавиця вчергове експериментує зі звуком, виходячи за межі звичного для себе контральто в ширший вокальний діапазон – від стриманого глибокого низу до наповнених надривних верхів. «Діджиталізоване» фортепіано зі збоями у сигналі, «галюцинаційні» ноти – ніби перешкоди у зв’язку. Тріп-хоп в нетрадиційному аранжуванні, що не супроводжується ритм-секцією, а своєрідний ґрув створюється за допомогою зміни характеру – від свінгової до сухої квадратної математичної пульсації фортепіано та вокалу. В композиції можна прочитати цитування троїстих музик – наскрізний синтовий органний пункт та дерев’яний духовий на програшах. Цей прадавній відгомін загущує атмосферу. В той самий час, простір розвивається й вертикально завдяки протяжним, «зависаючим» семплам на межі фізичного сприйняття. Чого тільки вартує відкритий фінал з неземною фавнівською флейтою, коли подібно головному герою Ноланівського Inception ти намагаєшся зрозуміти по який бік реальності знаходишся зараз.

Сміливі саунд-дизайнерські рішення на цьому не завершуються. Ефекти, які руйнують вокал створюють відчуття, ніби співачка навмисне ховає свої найяскравіші ноти, жертвуючи власним співацьким его заради чи то підкреслення емоційності, чи то новаторства та чистоти експерименту.

Загалом, саме емоції формують образ цього самобутнього танку стихій, проте Христина Халімонова як завжди тонко працює зі звуком, залишаючи свободу довершити образ безпосередньо слухачеві.

Текст, музика, аранжування – Христина Халімонова.

Продакшн – Христина Халімонова.

Фото та обкладинка – Заза Пауалішвілі.

Христина Халімонова – Снігопади Дощі Снігопади
Слухати / придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *