Христина Халімонова – Осінь
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Христина Халімонова – Осінь (Сингл)

Сьогодні, 30 жовтня 2020 року, Христина Халімонова презентувала сингл «Осінь» – одну з найзнаковіших композицій співачки, написану на вірш сучасного українського поета Зази Пауалішвілі. Це третій офіційний реліз виконавиці.

За словами виконавиці, цей реліз визначила не вона, а її публіка. «За 9 років свого плавання по фестивалях, квартирниках і сольниках, «Осінь» пережила безліч трансформацій та особистих переосмислень. У пошуках звучання, вона була акустичною, електронною, виконувалась гуртом, але попри все слухачі люблять її найбільше і щоразу просять на біс, незалежно від пори року. Пройдений шлях сформував рішення, що пісня вийде у світ у початковому, акустичному варіанті самостійним релізом, і я впевнена, що саме любов моєї публіки до «Осені» визначила сценарій цих подій».

Композиція вибудована у традиційному концертному звучанні співачки зі щільними, наповненими низами. Пісня загострює своєрідне відчуття тяглості: коли явища, люди та почуття відходять, історії повторюються, а самотність ніколи не припинить бути мовчазним супутником багатьох з нас, особливо у в’язку осінню мряку.

Похмура природа кожного акорду і слова у цій пісні – та сама незмінна елегійність Христини Халімонової, до якої так звикли її слухачі. Ця пісня – своєрідна інтерпретація позачасся, бо не прив’язана до часу взагалі. Коли б ти її не слухав – тобі не зрозуміти до якої епохи належить вона як в прямому, так і в переносному значенні. «Осінь» – це згасаючий спогад або передчуття чогось, що вже колись відбулось, або, можливо, відбудеться.

Ця композиція – останній пазл осені, саме той, якого, здається, так бракувало.

Дизайнером обкладинки традиційно виступив Заза Пауалішвілі.

Христина Халімонова – Осінь
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *