Христина Халімонова – Не Сьогодні
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Христина Халімонова – Не Сьогодні (Сингл)

6 березня відбувся реліз дебютного синглу Христини Халімонової – «Не Сьогодні». Це подія, на яку шанувальники дівчини чекали багато років.

Христина Халімонова – столична співачка, автор і виконавиця, композитор, саунд продюсер та художниця. Працює в acoustic, piano, indie, alternative, trip hop. Тексти її пісень сповнені меланхолійних роздумів та емоційних зізнань, максимально наближені до поезії. Музика наповнена внутрішнім світлом, повна повітря – від легкого вітру до нищівного урагану. Абсолютна самовіддача на концертах, приголомшлива техніка гри, гіпнотизуюче фортепіано, потужне драматичне контральто, емоційність позбавлена фальші дозволили зібрати навколо себе велику кількість прихильників, які множили та поширювали її лайви у соцмережах та Youtube.

З 2010 року її можна почути на музичних фестивалях і ключових культурних подіях України. Серед яких: «Трипільське коло», «Бандерштат», «Гогольфест», «Форум видавців» у Львові, «Книжковий Арсенал» у Києві, «Ї» (Тернопіль), «Фронтера» (Луцьк) та ін.

Христина Халімонова передусім – акустична виконавиця альтернативної сцени, відома серед прихильників україномовного indie. Її часто порівнювали та ставили в один ряд з українськими гуртами «Один в Каное» та Vivienne Mort. За словами співачки на неї відчутно вплинули такі представники західної музики як James Blake, Radiohead та Billie Holiday.

Після кількох спроб зібрати команду, в 2017 році, як результат пошуків власного звучання, в Мистецькому Арсеналі була презентована електроакустична програма, в якій поєднання акустики та експериментів з електронною музикою виходять за межі чітких стилів.

Дебютний сингл є своєрідним симбіозом двох саундів, що вмістив у себе епоху шукання власного я і «того самого» звучання. Фішкою «Не Сьогодні» є нестандартний підхід до формування гармонії, коли акорди фортепіано – це постійні повтори та нашарування семплів, які не під силу зіграти людині на інструменті. До сьогодні композиція лунала на кількох виступах і її неможливо було знайти в мережі.

Текст, музика та аранжування – авторські. Серед характерного – особлива подача вокалу: стримана, невимушена, часом знесилена проте сповнена впевненості, місцями відсилає до соулу. Меланхолійний настрій, відсутність чітко виділених приспівів та наскрізний розвиток вказують на приналежність пісні до трип-хопу.

Композиція створена з повагою до слухача й напряму звертається до його найкрихкішої частини – душі. В епоху інформаційного штурму і тенденції вражати різноманітністю елементів аранжування та багатоповерховими інструментальними пачками – «Не Сьогодні» – медитація, тиха розмова, яку кожен може провести із собою на самоті. Дозволити собі слабкість і віддатись почуттям у їхньому чистому вигляді. Ця пісня саме для цього.

Христина Халімонова – Не Сьогодні
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *