Холодне Сонце – Коли вдома усі на Різдво
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Холодне Сонце – Коли вдома усі на Різдво (Кліп)

10 грудня гурт «Холодне Сонце» презентував кліп «Коли вдома усі на Різдво». Новий реліз гурту створений в дусі різдвяного затишку та атмосфери зимових свят які вже наближаються. Це є новий крок у творчості гурту. Більше про кліп розповідає фронтмен гурту – Василь Гоцко:

Яка причина кардинальної зміни стилістики?

Все просто: ніч переходить в день.

Ми закінчили нашу «нічну» трилогію треком «05:57» з альбому «Чорне вино». Це час світанку. Час, коли ніч переходить у ранок. Життя плине, і все йде своїм природним шляхом: у нашій творчості настав «день». Холодне Сонце зійшло. І якщо мої пісні тим чи іншим чином допоможуть хоча б одній людині почуватись краще, позитивно вплинути на її життя, то вважатиму, що все це має зміст.

Розкажи більше про зйомки відео?

Ми одразу дотримувались ідеї, що це має бути розповідь про дорогу додому. Через те, що попередні роки зима була доволі скупою на сніг, зйомки доводилось неодноразово переносити.

Роботою над кліпом займалась агенція FM Production та режисер Максим Гапонюк. Географія зйомок – вся Україна та Київ. Але, звісно, найбільше в кадр потрапила Тернопільщина: синхрони знімали в Тернопільському драмтеатрі, а по австрійський віадук їхали в Теребовлю. У кліпі знялись мої дружина та донька, тому він має для мене особливе, сакральне значення. Під час роботи був мороз, недоспані ночі, обладнання виходило з ладу, однак, ми знали, що результат буде того вартий. Безмежно вдячний всій команді за злагоджену професійну роботу, працювати з якою було одне задоволення!

Що для тебе є Різдво?

Коли я написав цю пісню, то був далеко від дому у цей час. І саме тоді мені найбільше хотілось знаходитись у колі своїх рідних та близьких. Цікаво, що мої друзі, які живуть за кордоном, розказують, що найбільший сум за Батьківщиною у них з’являється саме на Різдвяні Свята.

Пам’ятаю, як у дитинстві ходив усю ніч засніженими селами з вертепом. З тих часів, майже кожне Різдво ми збираємось у родинному колі. У той момент відчуваєш себе поза часом у цілковитій гармонії та безпеці. Це – священна пора, яка об’єднує не тільки близьких людей, а й все найкраще, що у них є. Це свято добра, любові і єдності.

Оскільки живу зараз в іншому місці ніж у тому, що народився, Різдво для мене це – ще й повернення додому. Тому, пісню цю, в першу чергу, присвячую всім, хто далеко. Всім, кого чекають вдома, і всім, хто чекає вдома.

Холодне Сонце – Коли вдома усі на Різдво (Текст пісні)
Слова/музика: Василь Гоцко

Коли вдома усі на Різдво

Там, де раз колись промовив перше слово,
Де в той час побачив вперше білий сніг.
Крізь роки звучить там мами колискова;
Мчу туди, зробити крок де перший зміг!

Крізь замети приїду до Вас,
Залишу все своє ремество,
Бо для мене найкращий той час,
Коли вдома усі на Різдво!

Навкруги панує тиха ніч зимова,
Мчить авто одною з тисячі доріг.
Довгою хоч є ця нелегка дорога,
Мрію знов скоріше обійняти всіх!

Крізь замети приїду до Вас,
Залишу все своє ремество,
Бо для мене найкращий той час,
Коли вдома усі на Різдво!

Усе найкраще й рідне
Я несу в серці своїм.

Крізь заметіль видніє
Рідний дім!

Крізь замети приїду до Вас,
Залишу все своє ремество,
Бо для мене найкращий той час,
Коли вдома усі на Різдво!

(с)Холодне Сонце

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *