Хмарно з Проясненнями – Те
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Хмарно з Проясненнями – Те (Сингл)

Днями столичний інді-гурт «Хмарно з Проясненнями» випустив новий сингл під лаконічною назвою «Те».

«Може те, що я бачу уві сні, то є правда, а не те, що я бачу по TV», – саме так звучить приспів нового треку від «Хмарно з проясненнями». У пісні хлопці ставлять під сумнів правдивість інформації, якою у цей політично напружений період наповнюються новинні ефіри.

От що учасники гурту кажуть про пісню: «Зараз важкий час для всіх людей в Україні і світі саме у інформаційному плані. Дуже важко виділити крупиці правди серед нескінченних рік бруду, що ллється звідусіль. Ніхто не знає де правда, а якщо й знає – не факт, що цій людині хтось повірить. Ми вирішили, що саме зараз настав час для цього треку, тому що ми хочемо звернути увагу слухачів на інформаційну проблему і закликати їх бути пильними та свідомим».

Цікаво, що композиція були написана вокалістом гурту Данилом Куценко ще у 2014, під час подій Революції Гідності, та на думку учасників, її текст до сих пір є актуальним. Загалом, працюючи над даним треком, музиканти надихалися ранніми Coldplay, Placebo, Radiohead, та іншими зарубіжними артистами.

Протягом кількох наступних місяців, музиканти мають у планах відіграти кілька концертів у різних куточках України, а також порадувати меломанів другим студійним міні-альбомом.

Додамо, що наразі сингл «Те» доступний на всіх платформах, включаючи iTunes, Google Play Music, Deezer, Spotify та інші.

Хмарно з Проясненнями – Те
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *