Хмарно з Проясненнями – Те
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Хмарно з Проясненнями – Те (EP)

Учасники ювілейного шоу «Х-Фактор 10» на телеканалі СТБ, столичний інді-гурт «Хмарно з Проясненнями», презентує експериментальний ЕР під назвою «Те», разом з новим відеокліпом на трек «Відповідай».

ЕР «Те» – це філософські роздуми у пісні «Відповідай»; однойменний соціально-актуальний трек «Те»; більш форматна композиція «Не забудемо»; ніжна інді-фолкова композиція «Цей світ».

«У цьому міні-альбомі ми хотіли поекспериментувати з напрацюваннями, які у нас вже були, ще трошки пошукати власний стиль, щоб бути більш впевненими у ньому, коли працюватимемо над першим лонг-плеєм», – розповідають учасники гурту.

Хмарно з Проясненнями – Те

Напередодні прем’єри свого другого за рахунком ЕР-альбому, колектив презентував ще й кліп на пісню «Відповідай». Головна ідея відео полягає в тому, що якщо людина прагне віднайти своє місце у світі, це однозначно можна зробити, але треба буде дуже добре пошукати.

«Події кліпу розгортаються у покинутому будинку. Я блукаю коридорами і щось шукаю. Всі годинники у домі застигли й показують той самий час. Інші учасники закриті в інших кімнатах і теж не можуть знайти себе і вихід з ситуації. Все сумно, допоки я не знаходжу двері в інший світ. Годинник починає невпинно йти, а всі герої опиняються на вулиці, де і відбувається кульмінація», – коментує кліп фронтмен гурту Данило Куценко.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *