Хмарно з Проясненнями – Не Рай (Кліп)
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Хмарно з Проясненнями – Не Рай (Кліп)

Столичний інді гурт «Хмарно з Проясненнями» випустив дебютний кліп «Не рай», відзнятий на місці, якого вже немає: частину нового відео знімали біля фонтанів у Солом’янському парку в Києві, які нещодавно знесли. Цікаво, що хлопці і не здогадувалися що планується руйнування фонтанів, а просто обрали цю локацію у якості знімального майданчику.

Сюжет кліпу розгортається навколо двох сусідів у студентському гуртожитку, які мають зовсім різні погляди на життя, та однаково знаходять спільну мову. Хоча головні герої – молоді хлопець і дівчина, кліп як і сама пісня не є стандартною історією кохання.

Режисером відеороботи став Олег Соколовський, оператором В’ячеслав Єрмоленко, а світлокорекцією займався Володимир Висоцький (барабанщик гурту). Автори відео обіцяють глядачам не другорядний сюжет роботи та завуальовані витки історії головних героїв.

Найближчими місяцями музиканти планують дати декілька концертів у різних містах України, а також потішити слухачів другим міні-альбомом. Що стосується презентованої пісні «Не Рай», то вона вже доступна на всіх платформах, включаючи iTunes, Google Play Music, Deezer, Spotify та інші.

Хмарно з Проясненнями – Не Рай
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Valentine says:

    Кожного разу, слухаючи пісню, перед очами постає наше повсякденне життя зі своїми злітами та падіннями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *