Хмарно з Проясненнями – Дві половини
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Хмарно з Проясненнями – Дві половини (EP)

Інді-гурт з Києва «Хмарно з Проясненнями» випустив EP під назвою «Дві половини», до якого увійшли чотири авторські треки. Зокрема серед них значаться наступні пісні: «Не рай» – сингл, який хлопці випустили 2 місяці тому, та на який скоро обіцяють презентувати кліп; «Абордаж» – інді-фолкова композиція про «френд-зону»; «Дві половини» – центральній трек альбому, судячи з назви; а також пісня «Сон» – спокійна та водночас драйвова композиція, що складається з декількох частин. Міні-альбом був записаний на студії Mango Music у Києві, а звуком опікався досвідчений київський звукорежисер Євген Тєрєхов.

Музиканти не дотримуються якогось єдиного стилю, тому, на їхню думку, слухачеві буде цікаво переходити від треку до треку у цьому альбомі і також вони обіцяють багато стилістичних перевтілень у майбутньому.

От що кажуть про реліз самі учасники гурту «Хмарно з Проясненнями»: «Це альбом, над яким ми працювали з літа 2018 року. Після самого процесу запису ми ще довго чаклували над звуком, хотіли, щоб він сподобався як нам, так і нашим слухачам. Ми хотіли досягти прозорості звуку, та не втратити справжності та натуральності, якої так мало у сучасних записах. Надихалися ранніми Coldplay, Radiohead та іншими зарубіжними артистами».

Найближчими місяцями музиканти планують дати декілька концертів у різних містах України, а також потішити слухачів ще кількома новими треками і кліпом на пісню «Не рай». Наразі EP «Дві половини» доступний на всіх платформах, включаючи iTunes, Google Play Music, Deezer, Spotify та інші.

Хмарно з Проясненнями – Дві половини

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *