Хлопець – Музика
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Хлопець – Музика (Кліп)

Сьогодні музичний лейбл Enko випустив дебютний реліз. Хоч Enko на сьогодні і має лише два офіційно підписаних артиста, лейбл постійно комунікує та допомагає молодим українським музикантам.

Одним з векторів розвитку лейблу є так званий «тестовий реліз», який команда випускає сумісно з артистом, творчість якого подобається команді лейблу. Enko допомагають артисту в підготовці треку, знімають кліп, а також роблять промо, залишаючи артисту можливість зосередитися на творчому процесі.

Першим таким релізом став – кліп «Музика». Автор – володар нового та дуже крутого нікнейму «Хлопець». Раніше він був відомий вам як «Дядя Вова», але зараз в житті музиканта починається новий творчий етап і ми раді бути до цього причетними.

Трек «Музика» – репрезантивний трек, що відображає початок нової історії та сторінки життя, зачіпає актуальні на сьогоднішній день питання на рахунок музики та лайфстайлу. Це свого роду звернення до нашого суспільства з метою донести, що поняття про музику наразі дуже розмите, і словом «музика» називають речі, які можна просто охарактеризувати, як товар, який є не завжди хорошим” – коментує артист.

Щодо самого кліпу – це розповідь про справжню, чесну музику та протиставлення її комерційному фастфуду (за сюжетом Хлопець якраз працює в маркеті, де продають тренди). Придивляйтесь уважно до деталей та товарів – їх там дуже багато і кожен по-своєму цікавий.

Хлопець – Музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *