KHAYAT – Темно
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KHAYAT – Темно (Сингл)

Андрій Хайат (KHAYAT) поділився з меломанами новою чуттєвою новинкою «Темно» з відчутнім осіннім настроєм. За словами виконавця, дана робота максимально точно відображає його внутрішні зміни, справжні живі емоції та досвід.

«Я рухаюся далі. Вся моя творчість протягом двох останніх років була досить циклічною, в її основі були різні, але виключно фолькові штуки. Це мене внутрішньо трохи перенаситило і я зрозумів, що маю рухатися далі. А пісня «Темно» – це перший крок убік. Напевно у кожної людини хоча б раз у житті був стан внутрішнього спустошення, коли тобі хочеться натиснути клавішу reboot і заново все почати. Саме у такому стані я написав цю композицію, що, звісно ж, вплинуло на її настрій», – розповів KHAYAT.

Він також зазначив, що пісня «Темно» є історією про незворотність плину часу, страх та відчай. Адже людина може скільки завгодно тішити себе сподіваннями та надіями, але зіткнення з суворою реальністю неминуче. Самообман може притупити біль, відставити її на другий план, але це лише тимчасове рішення. На логічне запитання, що ж робити у такій, здавалося, безвиході, артист відповідає впевнено – рухатися далі і вчитися не боятися болю, сприймати її гордо.

Додамо, що свіжий сингл «Темно» є першою ластівкою з майбутнього другого альбому Хайата, який має побачити світ навесні 2021 року.

KHAYAT – Темно
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *