KHAYAT & ROXOLANA - Тану
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KHAYAT & ROXOLANA – Тану (Кліп)

KHAYAT та ROXOLANA завершили роботу над своєю дуетною піснею «Тану» та офіційним кліпом до неї. За словами виконавців, у цій композиції йде мова про особливі контрастні відчуття й інтонації пари закоханих, які не хочеться завершувати.

«Слухаю нашу з ROXOLANA пісню «Тану» і розумію, що ця колаборація була предписана десь зверху, бо те, наскільки ми змогли розчинитись у цій пісні – дивовижно. Дуети не мають виникати задля якоїсь конкретної мети або вигоди, це просто має бути пазл, творчий потік. Саме так і сталося. Для мене кожен трек – не просто якась тимчасова музична аплікація, а те, що залишиться за моєю спиною навічно і зараз, вже після релізу, я розумію, що ця робота надихає мене навіть ще більше, аніж в процесі її створення!» – коментує новинку KHAYAT.

KHAYAT & ROXOLANA - Тану

У свою чергу ROXOLANA розповіла, що влітку вони з KHAYAT вперше разом заспівали на одній сцені й зрозуміли, що їхні голоси дуже гармонійно поєднуються. Саме тоді й народилася ідея створення спільної композиції. Співачка дуже зраділа, коли Андрій надіслав їй замальовку ніжного та чуттєвого треку під назвою «Тану» й запропонував записати його разом наприкінці зими, коли тепло почуттів особливо ціниться.

Музиканти сподіваються, що дана композиція зможе допомогти всім слухачам пригадати власні найтепліші романтичні історії, адже сьогодні, у нашу крижану буденність, всі ми дуже потребуємо відчути тепло почуттів.

KHAYAT & ROXOLANA – Тану

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *