KHAYAT – OSOKA
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

KHAYAT – OSOKA (Кліп)

До вашої уваги подвійна прем’єра: KHAYAT (Андрій Хайат) презентував нову пісню OSOKA, доповнивши реліз ще й офіційним відеокліпом.

Перед вами атмосферна історія про кохання і зраду. За сюжетом, дівчина віддає перевагу не головному герою, а іншому молодику, після чого перетворюється на осоку. Цікаво, що з давніх давен ця трава вважалася символом невірності.

Режисером кліпу OSOKA виступив Антон Пільноватих (iLargia Pictures). Він розповів, що обговоривши чимало ідей стосовно концепції майбутнього відео, було вирішено взяти за основу почуття холоду й агресії, доповнивши їх дизайнерськими костюмами авторства самого виконавця.

У свою чергу KHAYAT зауважив, що дана робота склалася у його голові наче пазл – всі образи, музика і візуальна складова природньо утворили єдине ціле. За його словами, було вирішено знімати відео саме до композиції OSOKA через те, що у неї було вкладено особливу палітру емоцій, які потребували висвітлення не тільки музичного, але і візуального.

Утім, декілька непередбачуваних форс-мажорів ледь не зіпсували зйомку гіпнотичного ролику. Наприклад, в одному з основних епізодів, оголена дівчина (Сімона Тон) мала обмазати себе чорною глиною, яка під час зйомок несподівано виявилася білого кольору. Але рішення було знайдено миттєво – головна героїня використала какао-порошок, який у результаті виглядав у кадрі ще краще. Окрім того, на заваді зйомок стала температура, адже під час фільмування сцен у воді вона опустилася до +15 градусів. Тут вже альтернативу віднайти не вдалося і герої мужньо пройшли це випробування, гріючись у перервах ковдрами та гарячим чаєм.

KHAYAT – OSOKA
Придбати
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. BonBONys says:

    Давно чекала після Голосу і Євробачення від вас шедеври і дочекалася!

  2. Екатерина Романенко says:

    Андрій шикарний !!! Голос просто містика і пристрасть !!! Так автентично, цікаво, але не дивлячись на це стильно, актуально і жваво) хочеться переглядати відеоряд знову і знову. Голос взагалі затягує у якийсь свій магічний і таємничий світ … я вважаю, що це супер-доречна і точна перетрансляція народних мотивів і культури в сучасну шоу-атрибутику :))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *