KHAYAT – KHMIL'
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

KHAYAT – KHMIL’ (Альбом)

Як зазначає виконавець Khayat (Андрій Хайат), його новий альбом Khmil’ про те, що кожна людина відповідальна за свої помилки і лише від неї залежить, в яку саме хвилю вона пірне завтра. Мова тут йде про кохання та супутні до нього почуття, а також про зраду. На думку автора, велику роль у людському емоційному балансі може відіграти саме зрада, адже після неї люди розділяються на два умовні табори – тих, хто обирає для себе постійну роль жертви, а також тих, хто здатен зібратися зі силами та рухатись назустріч наступному дню з високо піднятою головою.

Свіжа платівка фіналіста шоу «Голос Країни» вмістила у себе сім авторських композицій у етно-електронній стилістиці, а також однин бонус-трек – пісню Ever, з якою виконавець приймав участь у нацвідборі до «Євробачення». Альбом Khmil’, назва якого пов’язана із п’янкою, наче кохання, рослиною, було видано на лейблі Masterskaya.

«KHMIL’ – концептуальна історія, яка уособлює зраду у всіх її проявах. 7 треків розкривають стадії душевної тяготи: усвідомлення, прийняття і байдужість. Дебютний альбом створювався з думками про те, що близько кожній людині і для мене було дуже важливо максимально деталізувати кожен з треків, адже наше життя складається саме з деталей, воно наповнено дрібницями», – каже Khayat.

Концертна презентація альбому запланована на 19 червня і відбудеться у столичному «Зеленому театрі». Серед гостей – гурт YUKO, з яким музикант виконає спільний трек VESNIANKA.

KHAYAT – KHMIL’
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *