KHAYAT – Говорила
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

KHAYAT – Говорила (Сингл)

Сьогодні KHAYAT презентував у мережі свіжу композицію під назвою «Говорила». Це перша оприлюднена робота виконавця після його участі у національному відборі на Євробачення 2020.

За словами автора, «Говорила» – це пісня про дівчину, яка була занадто велелюбною і довірливою, через що вона втратила свою гідність. Музика та слова: Андрій Хайат; аранжування: Руслан Квінта.

«Ця композиція пролежала у шухляді більше року. У мене були слова, але я точно не знав у якій саме музичній формі їх подати. У цій пісні я виступаю оповідачем. Це збірна історія, натхненна літературою і фольклором, а також деякими кіноісторіями», – коментує KHAYAT.

Цікаво, що це перший авторський трек Андрія, у якому можна почути акордеон. Саме цьому інструменту музиканти присвятив десять років свого творчого життя. «У дитинстві я намагався не дуже багато спілкуватися з однолітками, адже мені було досить важко знайти із ними спільну мову. Я був хлопчиком, який тягав постійно за собою той акордеон, щоб зіграти в оркестрі якусь важку партитуру», – додає він.

KHAYAT – Говорила
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Наветанюк Мирослава says:

    Чудова пісня!!! Мені дуже подобається!!))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *