KHAYAT – Гімн землі
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

KHAYAT – Гімн землі (Сингл)

Фіналіст «Національного відбору на Євробачення 2020» KHAYAT (Андрій Хайат) завершив роботу над своєю новою композицією «Гімн землі», яка, за словами артиста, задумувалася у вигляді неофіційного гімну нашої країни, а її реліз приурочено до тридцятиріччя Незалежності України.

Автор розповів, що «Гімн землі» є маніфестом кожного українця, кожної людини, яка любить свою батьківщину і відчуває до неї вдячність, повагу та щире тепло. Що ж стосується гучного слова «гімн» у назві треку, то його було використано не через те, що KHAYAT претендує на якесь офіційне визнання чи задіяння пісні, а через те, що саме це слово максимально влучно підкреслює урочистість та значимість даної роботи для нього як для автора та українця.

Цікаво, що роботу над цією композицією було розпочато ще декілька років тому, але співака все ніяк не влаштовував текст пісні, який із часом постійно зазнавав змін, трансформувався. KHAYAT не хотів, щоб цей трек банально оспівував наші мальовничі жовті поля та синє небо, адже таких робіт вже зараз є багато. За задумом, в основі пісні лежить символічний діалог «матері» із сином, головна ідея якого – заклик цінувати те, що маєш, та бути вдячним за це.

Послухати «Гімн землі» можна на всіх популярних музичних платформах.

KHAYAT – Гімн землі
Слухати чи придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *