Khaschevska – Плащ кольору неба
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Khaschevska – Плащ кольору неба (EP)

Пропонуємо трохи якісної української поп-музики до ваших плей-листів! Сьогодні ми хочемо познайомити вас із новим студійним міні-альбомом музичного проекту Khaschevska під назвою «Плащ кольору неба», робота над яким проходила на студії Indigo Music (запис, зведення, мастеринг). Продакшн та аранжування матеріалу: Lala Music. Наразі EP доступний для вільного прослуховування у режимі онлайн або ж завантаження до ваших мобільних девайсів, посилання на яке ви можете знайти на сторінках формації в Інтернеті або ж на нашому сайті трохи нижче.

Як ви вже здогадалися, назва музичного проекту походить від прізвища його фронтвумен – молодої івано-франківської співачки Юлії Хащевської. «Плащ кольору неба», до речі, став для неї дебютним EP-релізом та справжнім підсумком усього останнього року творчих робіт. «Можна сказати, що цей міні-альбом надліричний, відвертий і по-жіночому чуттєвий. «Плащ кольору неба» було створено не в якості способу демонстрації певної ідеї, не з метою донести якусь значущу новизну до слухача, ні. Це, скоріше, збірка емоцій, почуттів і певних образів, які було би важко передати звичайними розповідями», – прокоментувала для «Нотаток» новинку Юлія.

За словами засновниці проекту Khaschevska, у майбутньому вона планує ще багато україномовних і не тільки релізів, цікавих експериментів та співпраць з творцями неординарної танцювальної музики. Слідкувати за розвитком її творчості ви завжди можете на сторінках у соціальних мережах.

Khaschevska – Плащ кольору неба

Завантажити в архівіKhaschevska – Плащ кольору неба

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *