ХАС – Зламав систему
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ХАС – Зламав систему (Кліп)

Всі прихильники Назара Хассана чудово пам’ятають коментар виконавця про те, що його альтер-его ХАС є значно «попсовішим чуваком» у порівнянні з матеріалом його колишнього гурту «RIZUPS». Втім, як показує практика, це твердження діє далеко не завжди, адже, наприклад, в новому кліпі ХАСа під назвою «Зламав систему» присутні чи не всі обов’язкові атрибути хіп-хоп стилістики, зокрема автівки, дрифт, урбанізований пейзаж, тощо.

«Зламав систему» – це повністю (від початку до кінця) пророблена робота моїм другом/братом/напарником/ді-джеєм Маріком! Він взяв на себе тяжку нішу режисера, монтажера та продюсера цього відео. Ми вперше зробили кліп у класичному стилі хіп-хоп. Ніхто не претендував на високі матерії, глибоку філософію чи «умняк»! Хотілося потішити наших людей простотою і стилем, а люди кажуть, що сподобалось», – поділився з читачами «Нотаток» ХАС.

Він також додав, що наразі активно працює над наступним авторським матеріалом та майбутньою концертною програмою: «Щойно відгуділи останній концерт 18 року! І вже напрацьовую матеріал на 19. Я хочу потішити новим і дуже качовим матеріалом! Пора українській музиці отримати відчуття крутості, а це можна лише з хіп-хопом». Ну а ми зауважимо, що один з найближчих концертів ХАСа має відбутися у Києві, тому слідкуйте за анонсами!

ХАС – Зламав систему

ХАС y FB
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *