ХАС – Вільні
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ХАС – Вільні (Кліп)

Український репер ХАС підготував до виходу новий трек «Вільні», у якому згадує молодість. Cаунд-продюсер роботи: Віталій Літягін. Режисер кліпу: Сергій Кравченко.

У новому танцювальному треку з ностальгічним настроєм музикант зміксував стилі хіп-хоп та мумбатон. Ця пісня про покоління дітей 90-х, про безсонні ночі, спілкування без мобільних телефонів і до-інстаграмний, але таке романтичний в наших спогадах час. Незважаючи на таку глибоку тему, пісня буде веселою та вільною – такою, як і сучасне покоління.

ХАС – Вільні

Нагадаємо, що ХАС відомий гострими актуальними треками у стилі хіп-хоп виключно українською мовою. ХАС вважає, що Україні підходить крутість реп-музики.

Музичну кар’єру ХАС поєднує з роботою ведучого. Раніше репер став ведучим шоу «Мисливці за дивами» на телеканалі Україна. Наприкінці 2021 року був рекламним обличчям компанії Lifecell, Moyo, Eldorado, SuperStep, Gerber. 2022 року разом із компанією Lifecell створив авторську рубрику «Хіп-хоп гороскоп». На радіо «ХІТ ФМ» веде іменну рубрику «Незалежні UA PLAYLIST» і нещодавно повернувся на посаду ведучого у шоу «Happy ранок».

ХАС – Вільні
Слухати або придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *