ХАС – Не Питай
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

ХАС – Не Питай (Кліп)

Нещодавно ми вже розповідали читачам «Нотаток» про свіжий міні-альбом від ХАСа, куди потрапила і пісня «Не питай», до якої музикант відзняв офіційне відео. Відтак, сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги новий відеокліп «Не питай», сюжет якого, за словами виконавця, засновано на реальних подіях його життя.

Композиція «Не питай» є для артиста максимально інтимною та особистою, такою, що зайняла особливе місце у його репертуарі та житті в цілому. Режисером та оператором відео до цієї виняткової композиції традиційно став Ігор Замша, автором сценарію, як ви вже зрозуміли, виступив сам ХАС.

За словами ХАСа, ті меломани, які нещодавно познайомилися з його творчістю, не звикли бачити і чути від нього подібний матеріал. Але ця історія просто таки була зобов’язана з’явитися на світ, тим паче з огляду на нещодавній день Закоханих, до якого і було приурочено реліз кліпу «Не питай».

Ролик було створено за підтримки букмекерської контори Parimatch, чию нативну рекламу можна побачити у відео.

Велика кількість позитивних відгуків від меломанів вже навіть не дивує:

«Думаю пісня присвячена дружині. Було би ще крутіше, якби вона була у відео!»;

«Це наче і старий добрий ХАС, але з домішкою чогось такого невідомого, чужого, але безумовно крутого»;

«Видно, які зусилля було докладено як до треку, так і до кліпу. Періодично змінюється манера виконання та подачі, що не робить прослуховування надокучливим, а цікавим»;

«Мені здається, або кінцівка тут не просто так?»

ХАС – Не Питай
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *