ХАС - Магніт
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ХАС – Магніт (Кліп)

Реп-виконавець ХАС презентував нову ліричну роботу під назвою «Магніт», у якій ідеться про стосунки з присмаком токсичності. Кліп до пісні відзняв Артур Попітак.

У відео продемонстровано стосунки, які на перший погляд цілком можуть здатися ідеальними, але насправді вони приховують не самі приємні таємниці та негативно впливають на головного героя. До слова, головну чоловічу роль у кліпі зіграв сам ХАС. Не зважаючи на всі нюанси даних відносин, хлопця й дівчину все рівно «притягує» один до одного наче магнітом, що у кадрі символічно зображено за допомогою мотузки, яка зв’язує героїв.

Головну жіночу роль у кліпі випало втілити інста-блогерці та журналістці Вікторії Ґедзь.

ХАС - Магніт

За словами ХАСа, його робота «Магніт» про такі взаємини, у яких сила тяжіння один до одного настільки сильна, що молоді люди пробачають один одному буквально все, не помічаючи нікого й нічого навколо.

Додамо, що композиція «Магніт» є своєрідним трампліном перед релізом чуттєвого міні-альбому, сповненого неочікуваними для прихильників ХАСа роботами. Майбутня збірка пісень про кохання, окрім вищезгаданого треку «Магніт», міститиме ще чотири авторські пісні.

ХАС – Магніт
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *