ХАС - Хендзап
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

ХАС – Хендзап (Сингл)

Презентуємо ще один «качовий» трек ХАСа під назвою «ХЕНДЗАП», яким виконавець ніби нагадує, що літо ще не закінчилося і у всіх нас є ще вдосталь часу для спекотного відриву та вибухових емоцій. До слова, свій свіжий сингл ХАС вже встиг випробувати у рамках цьогорічних літніх фестів, аж ось, нарешті, настав час і для його студійної версії.

«ХЕНДЗАП» – ще одна пісня з альбому «Дикий Кач», який я планую випустити восени. Коли сидів на студії, розраховував лише на «збереження концепції альбому», та вийшло значно більше і краще. Латиноамериканський ритм, заразна темка і чітка енергетика! Я одразу зрозумів, що це буде літній розрив. До речі, з цією піснею я вперше проекспериментував – спочатку презентацію наживо на багатьох концертних майданчиках, а потім інтернет реліз – і не прогадав! Людей не обманеш!» – розповів читачам «Нотаток» ХАС.

«Настрій пісні – літо, море, сонце, пляж! Ритм не дасть вам можливості всидіти на місці, а руки самі потягнуться догори для того щоб створити хвилю в такт музиці!» – обіцяють на сторінці лейблу УМІГ Music, видавця новинки ХАСа.

ХАС – Хендзап
Google Play
iTunes
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *