ХАС – Дикий кач
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

ХАС – Дикий кач (Сингл)

Хіп-хоп виконавець Назар-Хайдар Хассан, або ж просто ХАС, презентує новий потужний трек «Дикий кач», на написання якого музиканта підштовхнули українські рок-колективи.

«Пісня була написана ще у 2018 році, по завершенню активного фестивального літа, під час якого я зауважив, чого дійсно хочуть люди! Тоді мені пощастило виступати і на рок-фестивалях, де я побачив, що рокери не завжди справляються зі своїм прямим заданням – прокачати присутній народ. І тому я взяв це завдання собі. Насправді, композиція «Дикий кач» – своєрідне повернення до витоків. Це саме така музика, яку я мріяв робити зі шкільних років», – пояснює ХАС.

За словами артиста, робота над треком «Дикий кач» вилилася у непростий триденний студійний марафон, але особисто він дуже скучив за цими емоціями і лишився задоволеним даною роботою, тим паче, з огляду на вдалий фінальний результат.

«Рекомендація: слухай на великій гучності», – додає виконавець.

Наразі свіжий сингл «Дикий кач» вже доступний для придбання на цифрових медіа-майданчиках, або для вільного прослухування на сторінці YouTube Music.

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Олександра says:

    Дякую за якісну українську музику! Саме таких треків не вистачає на телебаченні.Круто!

    1. Тот, кого нельзя называть. says:

      Егеж, дякуємо за плагіат. MGK – Wild Boy (2011).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *