ХАС – Дикий кач
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

ХАС – Дикий кач (Кліп)

За словами ХАСа, дуже помиляються ті люди, які думають, що україномовного хіп-хопу не існує, тому виконавець вирішив вчергове довести зворотнє за допомогою своєї нової роботи «Дикий кач». Нагадаємо, що сама композиція з’явилася у мережі зовсім нещодавно, наприкінці лютого 2019 року, а відтепер вона може похизуватися ще й офіційним відеосупроводом. Над кліпом працював тандем операторів-постановників у складі Сергій Кошеленко, Олексій Ольховик, а також режисерка та автор сценарію Ксенія Хассан.

Головну роль кліпу «Дикий кач» втілив колоритний 53-річний Віктор Столяренко (BODRDED), зігравши у кадрі таке собі вікове альтер-его ХАСа. «Дякую! Це була колосальна співпраця! Я дуже радий знайомству! Ти справжній профі своєї справи», – звернувся до нього ХАС. Музикант також зазначив, що мріяв би бути у схожій формі у віці Віктора.

До речі, у відео також присутній прихований зміст, який ви зможете побачити, звернувши увагу на кубик Рубіка на столі.

Додамо, що новий кліп ХАСа вже традиційно для робіт виконавця зібрав чимало позитивних відгуків від прихильників: «Хассан як завжди супер, ну і дід демонічний теж загинає!»; «Зовсім не страшно іти в поважний вік з такими піснями»; «Це якраз той випадок, коли сутність роботи не просто відповідає, а навіть перевершує свою назву»; «Наступний крок: дико прокачати літні фестивалі! Ото буде кач!».

ХАС – Дикий кач

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *