ХАС - 0322
Кліпи, Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

ХАС – 0322 (Альбом + кліп)

Реп-виконавець ХАС презентував свою нову повноформатну платівку, що отримала назву на честь старого телефонного коду Львову – «0322». Реліз альбому було приурочено до тридцять другого дня народження артиста.

За допомогою диску «0322» ХАС хотів нагадати меломанам, що ніколи не можна забувати власне коріння та власну домівку, адже всі ми досі в душі є тими самими маленькими хлопчиками та дівчатками з минулого.

ХАС - 0322 (Альбом + кліп)

За словами виконавця, дана платівка створювалася ще у 2021 році та мала за початковим задумом бути позитивним за настроєм міні-альбомом, втім, наразі вона додатково ввібрала у себе чимало серйозних, сумних, іронічних та саркастичних тем. Але, не зважаючи на це, у релізу залишилася початкова назва 0322, адже, як зазначив ХАС, Львів є його домом, який здатен вилікувати найгірші рани.

Загалом альбом вмістив у себе тринадцять нових треків, серед яких чотири спільні роботи з іншими виконавцями (Схожа, Рижуня, Levyy MC та Ostap Drivko).

ХАС – 0322 (Альбом)
Музичні майданчики


Однією з головних пісень платівки стала робота під назвою «Не продам», до створення якої долучилася співачка Схожа. До цього треку також було знято офіційний кліп.

«Ця дуетна пісня є чи не найщирішим треком усієї платівки, адже у ній, вперше за багато років, мені не було соромно відкрити душу. Одразу після знайомства зі Схожою я відчув, що у нас є що сказати разом. Її творчість справжня й щира», – каже ХАС.

ХАС & Схожа - Не продам (Кліп)

У свою чергу Схожа розповіла, що цю композицію вона присвячує своїм старшим братам, яких дуже чекає вдома: «Пісню «Не продам» було написано у лютому минулого року, на самому початку вторгнення ворогів до нашої країни. Зі свого боку я вкладала у неї всю любов моєї душі до країни, у якій я зростала. До місця, у якому прагну жити і вибудовувати майбутнє. У ній йдеться про почуття любові та вдячності, про нашу єдність і про те, що ми обов’язково будемо стояти до самого кінця».

ХАС & Схожа – Не продам (Кліп)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *