Харфанг - Око за Око
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

Харфанг – Око за Око (Кліп)

Таємничий артист Харфанг, який приховує свою особистість за маскою, презентував нову монументальну роботу «Око за око». Цей кліп – справжнє міні-кіно, в якому розкривається тема помсти і метафорично передається атмосфера нашого із вами сьогодення.

«Ми усі носимо маски… Але коли настане час – я свою зніму», – каже виконавець.

Харфанг - Око за Око

Режисурою кліпу займався Артур Лерман. Художники створили для цього кліпу велику кількість красивих тематичних декорацій, які потім були спалені, не тільки за сюжетом, але й під час знімального процесу – все заради мистецтва.

«Декілька слів про цікавий досвід. Я зняв кліп артисту, обличчя якого не бачив))) Так, в нас була комунікація з його командою, спільна розробка образу, концепції, сюжету. Та в той же час, жодних особистих зустрічей, жодних примірок костюму, тільки розміри. На майданчику артист з‘явився вже у масці і ЖОДНОГО разу її не зняв. Так і минула знімальна зміна. Нам звісно сильно кортіло якось ту маску випадково вронити, та з поваги до артиста ми цього не робили)) До речі, цікава і приємна людина виявилась. Було комфортно працювати. Та я і досі не знаю хто під маскою», – коментує режисер.

Харфанг – Око за Око

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *