Key Story – Сон
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Key Story – Сон (Відео)

Key Story – молодий польсько-український гурт, який започаткували львів’янин Станіслав (гітара) та рівнянка Вікторія (вокал). Вони зустрілись в 2010 році на навчанні в місті Rzeszów (Жешув), у Польщі, і одразу зрозуміли, що їхні музичні смаки дуже схожі. Два роки по тому Вікторія, шукаючи додаткову роботу, потрапила у паб, де зовсім несподівано почала виконувати кавери на відомі пісні разом із Станіславом. Протягом кількох наступних місяців дует перетворився в тріо з кларнетом у складі і кочував різними закладами, аж врешті прийшло рішення створити власний матеріал і зібрати повноцінний гурт з ритм-секцією. Як зауважують музиканти, доволі тяжко визначити, у якому саме жанрі грає Key Story, адже стилі, з яких учасники черпають натхнення – це поп, блюз, грандж, рок, стоунер, психоделіка. Кожна пісня має інший характер, а самі виконавці себе лаконічно називають альтернативою.

Більшість текстів з репертуару гурту написані англійською мовою, але у квітні 2018 Key Story випустили лайв відео на першу україномовну пісню «Сон», з якою ми і пропонуємо вам сьогодні познайомитись. «У композиції «Сон» йдеться про внутрішні переживання і почуття. Вона має досить абстрактний текст, ми б хотіли, щоб кожен слухач почув у ній сенс, важливий для нього і пережив нові емоції. Ця пісня була написана кілька місяців тому, після чого ми вирішили не тільки записати її, але і зняти лайв відео, де ми її виконуємо», – розповіли «Нотаткам» музиканти Key Story.

Вони також зазначили, що «Сон» – точно не остання пісня українською мовою у їхньому доробку. «У нас вже є напрацьований матеріал українською мовою. Думаємо, його видання – це лише питання часу. Взагалі ми хочемо робити музику різними мовами, бо наш гурт міжнародний і головна його ідеологія – музика, мистецтво повинно об’єднувати народи. Звісно, ми плануємо видавати інші пісні українською мовою і дуже розраховуємо на підтримку українських слухачів», – підкреслили учасники формації.

Українська музика: Key Story – Сон

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *