KELBAS – Кларнети
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KELBAS – Кларнети (Сингл)

Зовсім нещодавно дрім-поп продюсер Владислав Зарічнюк, учасник проектів Night Dew Call, Peredmova та KELBAS, а також засновник лейблу Dobryi Bober, випустив у світ пісню «Кларнети» у стилі диско-фанк, створену на основі поезії Павла Тичини «Не Зевс, не Пан..» 1918 року. Запис можна послухати і вільно скачати на сторінці Bandcamp лейблу Dobryi Bober.

Після випуску пісні Владислав описав подію на своїй сторінці в Фейсбук: «Я почав роботу над цим треком в 2014, коли жив у Борисполі і багато слухав The Embassy. Я хотів зробити з нього незалежну поп-пісню «комерційної» якості. Нарешті я задоволений тим, як сидить вокал і як гойдаються синтезатори. Бажаю всім танцювальної весни! Присвячено поетичній душі Павло Григорович Тичина (1891-1967), талант якого було придушено комуністичним режимом. Порівнюю це з тим, як молоді люди нині жертвують своїм покликанням через тиск з боку суспільної «нормальності». Та нема вже комунізму, люди! Вставай-вставай-вставай….»

Нагадуємо, що 19 березня лейбл Dobryi Bober переніс увесь свій каталог на сторінку Bandcamp та оголосив, що музика вільна для скачування. Слідом за цим, за 3 дні вийшли 3 нові пісні: «Крихітка» одесита Local Joke, «Медитації» дуету Peredmova та вищеназвані «Кларнети» продюсера KELBAS.

Українська музика: KELBAS – Кларнети

BandCamp
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Гарненько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *