KAZKA – Твоєї крові
Матеріали, Популярна музика, Релізи

KAZKA – Твоєї крові (Сингл)

У своїй другій за останній час прем’єрі, гурт KAZKA стверджує, що кохання — це знак, а не збіг. За словами музикантів, «Твоєї крові» — це найвідвертіший трек в альбомі NIRVANA. Тут і палкі емоції, і нестримні почуття, і KAZKA для дорослих. В пісні немає місця сорому, натомість є ритмічний біт (привіт, IKSIY music) і пристрасні слова автора Сергія Локшина.

Новий трек — другий у низці прем’єр KAZKA. У наступну п’ятницю гурт відкриє ще одну пісню, а вже 27 грудня відбудеться реліз другого альбому KAZKA під назвою NIRVANA.

«Колишні ніколи не йдуть з нашого життя просто так, але ми маємо вміти вибрати потрібний час і відпустити їх назавжди. А найкращий час, насправді, просто зараз. Шукайте ту людину, яка зможе допомогти забути про страхи. Ту, про кого сміливо зможете сказати: «Ми з тобою однієї крові», – йдеться у прес-релізі до новинки «Твоєї крові».

Нагадаємо, що перша жива презентація альбому NIRVANA відбудеться у київському Палаці Спорту 4 березня. Учасники гурту готуються до найкращого шоу, в якому їм коли-небудь доводилось брати участь.

KAZKA – Твоєї крові
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *