KAZKA – Цілувати тебе
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KAZKA – Цілувати тебе (Кліп)

Популярний гурт KAZKA оприлюднив новий кліп до пісні «Цілувати тебе», яка стала офіційним саундтреком українського телевізійного серіалу «Моя улюблена Страшко». Нагадаємо, що не так давно колектив вже презентував перший саундтрек до згаданого серіалу (мова про пісню «Красива серцем»), а сьогоднішня новинка – його тематичне продовження, яке продюсери стрічки також вирішили долучити до картини.

Словом, «Цілувати тебе» – це продовження історії та теми композиції «Красива серцем», мета якої – супротив цькуванню, булінгу та хейту на сторінках соціальних мереж.

Як розповіла вокалістка гурту KAZKA Олександра Заріцька, коли вони почали працювати над саундтреком до серіалу, у них народилися одразу дві чудові композиції, вибрати з яких одну виявилося дуже важким завданням. Адже обидві ці пісні, на думку співачки, максимально влучно транслюють переживання й емоційний стан головної героїні. Тому, порадившись із продюсерами, було прийняте рішення лишити обидві композиції.

«Якщо у першій композиції «Красива серцем» йдеться про велику силу душі кожної людини, то в основу пісні «Цілувати тебе» покладено історію про вразливу, але водночас і найбільш сильну емоцію – любов. Любов до оточуючих, до навколишнього світу, а також, звісно, до коханої людини», – розповіла фронтвумен KAZKA.

KAZKA – Цілувати тебе

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *