KAZKA – Свята
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

KAZKA – Свята (Кліп)

Учасники інді-поп дуету KAZKA дуже пишалися сотнями тисяч прослуховувань своєї авторської пісні «Свята», але тепер до цієї кількості вони можуть сміливо додавати цілий мільйон переглядів її живого виконання у рамках шоу «Х-фактор». Так, здається, країна таки оцінила творчість Олександри та Микити, адже згаданий нами мільйон із гаком переглядів на YouTube їхній виступ назбирав менше ніж за тиждень. А тепер ще приплюсуйте до цієї страшної цифри з великою кількістю нулів усіх глядачів прямого ефіру телевізійного проекту на телеканалі «СТБ». Вражає, погодьтеся.

І, звісно, така успішна композиція проекту KAZKA не могла залишитися в самому лише аудіо-форматі, тому музиканти презентували до неї офіційний відеокліп. Здається, у цієї роботи є всі шанси допомогли команді стати ще масовішим та успішнішим продуктом нової української музики, лишень побажаємо учасникам формації не розгубити свою нетривіальну виконавську естетику, так вдало втілену у кліпі та пісні «Свята».

Автори твору зазначають, що композиція «Свята» стоїть на перетині крижаних зимових холодів і теплого весняного натхнення, вдумливого саунду інді-поп стилістики та піднесених аутентичних мотивів. Разом з тим, у цьому творі-протиріччі розповідається історія дівчини, що знаходиться у розпачі, історія про зимові свята, що пролетіли мов спалах, залишивши по собі лише солодке похмілля і весняну надію на світле майбуття.

Творці однієї з найцікавіших авторських пісень як мінімум цьогорічного сезону шоу «Х-фактор» (за версією журі), отримують не самі лише перегляди у мережі, але і коментарі від користувачів. Що цікаво, на одне з питань про наступні творчі напрацювання, музиканти дуету KAZKA загадково відповіли наступне: «Ми ще трошечки потримаємо інтригу, але незабаром вас порадуємо новеньким». Тому стежте за новинами у соціальних мережах та не проґавте наступні релізи!

Українська музика: KAZKA – Свята

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *